Başkasının Instagram Hikayesi Nasıl İndirilir?

Instagram, dünyanın en büyük sosyal medya ağı olabilmek için her gün yeni çalışmalar yaparak bir dizi güncellemeler getirmekte. Hikayeler özelliğinin gelmesi ile beraber daha fazla aktif kullanıcı kazanmayı başaran şirket, bu özellik sayesinde instagram’ın bir dijital medya ve reklam pazarlama ağı olarak da kullanmaya başlamış durumda. Sürekli olarak takip ettiği kişilerin hikayelerini izleyen kullanıcılar, hoşuna giden hikayeleri kendi profillerinde de paylaşmak istemekteler. Bu yazımız içerisinde başkasının instagram hikayesi nasıl indirilir sorusuna yanıt vererek bazı önerilerde bulunmaya çalışacağız. Hem instagram üzerinden hem de harici yazılımlar üzerinden gördüğünüz hikayeleri oldukça kolay ve saniyeler içerisinde indirebilirsiniz. 
Instagram Hikayesi İndirme
Başkasının instagram hikayesi nasıl indirilir sorunuz için birkaç yöntem üzerinden yanıtlar vermeye çalışacağız. Öncelikle telefonunuza herhangi bir uygulama yüklemeden nasıl hikaye indirebileceğinizden bahsedeceğiz. BU bağlantı içerisinde yer alan storiesig platformu, tamamen ücretsiz bir şekilde başkasının instagram hikayesi indirme hizmeti vermekte. Bu işlemi hem bilgisayarınız üzerinden hem de mobil tarayıcı üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Belirtilen internet adresine giriş yaptığınızda karşınıza bir arama kutusu çıkacaktır. Buraya hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız gerekiyor. Profilin URL adresini kopyalama gibi işlere girmenize gerek yoktur.
Belirttiğiniz kullanıcı adını arattığınızda sizlere o profilin gün içerisinde paylaşmış olduğu hikayeleri sunacaktır. İstediğiniz hikayeyi seçerek telefonunuza indirmeye başlayabilirsiniz. Oldukça güvenli olan bu işlem için sizlerden herhangi bir şekilde kullanıcı adı ya da şifre talep edilmez. Bununla birlikte Android ve İOS uygulama mağazaları içerisinden “Story Saver for Instagram” araması yaparak gelen uygulamalardan birisini indirerek de aynı çözüm yoluna ulaşabilirsiniz. Başkasının instagram hikayesi nasıl indirilir sorunuzun yanıtı bu kadar basit ve kolaydır.