1. Site üzerinden yapılan işlemlerde tüm sorumluluk kullanıcıya aitdir. UnfollowTR.com olarak hiç bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

2. Bu site üzerinden sosyal medyada yapılan paylaşım, takip etme, takip bırakma ve gönderilen beğeni kullanıcının sorumluluğundadır.

3. Web sitemize sızma ve saldırı girişimlerinde karşı taraf hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

4. Tüm kullanıcılar Türk ahlak kurallarına uymak zorundadır. Türk ahlak ve davranış kurallarına uymayan şahıslar siteden uzaklaştırılır.

5. Pornografik +18 içerik paylaşan ve profilinde barındıran hesaplar siteden uzaklaştırılır. Tüm sorumluluk kullanıcıya aitdir. Gerekli mercilere Ip adresleri ve kullanıcı bilgileri verilir.

6. Sosyal medyada Türkiye Cumhuriyeti Devleti aleyhinde propaganda ve karşıt tutum içinde olanlar siteden uzaklaştırılır. Tüm sorumluluk kullanıcıya aitdir.

7. UnfollowTR.com yöneticilerine hakaret ve karalama yapan kullanıcılar siteden uzaklaştırılır.

8. Kullanıcı adı ve şifresi giren tüm kullanıcıların mail ve şifre değişiminden biz sorumlu değiliz. Tüm sorumluluk kullanıcıya aitdir.

9. Sosyal medya hesabınızın askıya alınması, Kapanması, Cezalandırılması durumlarında sitemiz sorumlu değildir. Türm sorumluluk kullanıcıya aitdir.

10.Siteye giriş yapan tüm kullanıcı tüm kuralları kabul etmiş sayılır.